Sürpriz İstemiyorsanız Nesil Halı Yıkama

Sürpriz İstemiyorsanız Nesil Halı YıkamaHalı yıkamaya kara verdiniz ve ilk defa yıkama yaptıracağınız firmada sürpriz yaşamak istemiyorsanız Etimesgut halı yıkama fabrikasını seçenlerden olmalısınız. Servisimizle gelen halı yıkamacılar ölçüp biçtikten sonra uygun bir fiyat vererek halılarınızı arabalara yüklerler. Ödeme noktasında da herhangi bir şaşırtıcı durumla karşılaşmazsınız. Halılarınız yıkanmadan önce ödeyeceğiniz tutar sizlere makbuz olarak verilir. Zaten yıkama hususunda da firmamızın garantisi altında olduğunuzu belirtmek isteriz ki beğenilmeyen halılar şartsız koşulsuz tekrar yıkanmak üzere evinizden alınır.

Firmamız bünyesine giren halıların kaybolma, renklerinde solma yada yırtılma veya overlok kısımlarında bozulma gibi durumlarla karşılaşmaması için gereken itina gösterilmektedir. Nesil halı yıkama’da çok dikkatli bir şekilde tüm ince nüanslar gözden geçirilerek, yapılabilecek hataları tolerans edip en sıkıntısız şekilde temizlemek üzere çalışılmaktadır. Şayet tüm şartlar belirtiğimiz üzere olduğu halde halılarınızda en ufak bir memnuniyetsizlik yaşanması halinde ikinci bir ücret talebi olmaksızın aynı süreci yeniliyoruz.

teslimat günü

Halı işin zor bir iş olduğunu biliyoruz. Halı yıkamacılardan bazıları 2 günde teslimat yaptıklarını söylemektedirler. Oysa ki, önemli olan halıları hemen teslim etmek değil, temiz bir şekilde iade etmektir. Yine bazıları da, erkenden teslim edeceklerini söyleyip, yok halınız ikinci bir yıkamaya daha girdi, tam kurumadı gibi bahanelerle halıları taahhüt ettikleri günden çok sonraya getirmektedirler. Elbette ki, bunlar gerçekte olabilir. Ancak halı ikinci kez yıkansa bile teslimat en fazla bir iki gün aksayabilir. Biz yıkamada ki yoğunluğu da göz önünde bulundurarak, size halınızı ne günü teslim edeceğimizi önceden bildiririz. Aynı zamanda da yine teslimat günü müsait olduğunuz saatlere de uygun olacak şekilde arayarak geleceğimizi haber veririz. Tabi ne kadar anlatsak da firmamız, Nesil halı yıkamayla çalışmadan farkımızı göremeyeceksiniz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.