Hijyenik Halı Yıkama Hizmetleri

Hijyenik Halı Yıkama HizmetleriMaalesef halıları temizlemek, kir ve tozlarını gidermek için sıkta olsa üzerini makine ile süpürmek hijyen için yeterli gelmemektedir. Zaten bu artık herkesçe bilinen bir şeydir ki halıların belirli zamanlar içerisinde kirlensin kirlenmesin yıkanması gerekir. Kullanılan halılar bir süre sonra kirlenmiş olmasa dahi yani görünürde kir yada leke gözükmesi dahi yıkanması sağlık için son derece önemli olabilmektedir. Halıların üzerinde türlü mikroorganizmalar bulunabilmektedir ki bunların da bir çoğu insan sağlığı için tehdit durumundadır. Bu yönüyle birlikte Etimesgutʼda temiz şartlar altında halıları derinlemesine yıkamayı görev edinmiş firmamız, evlerinizin en çok kirlenen eşyalarını hijyene kavuşturmaktadır.

İşi temizlik olan firmaların üzerinde ısrarla durmaları gereken bir numaralı hedef hijyen olmalıdır. Yoksa sadece halıyı saf suyla yıkamak pek çok halı için yeterli gelmemektedir. Onlara uygun yani halının kir durumuna göre seçilecek halı yıkama şampuanlarının bir araya getirilmesi suretiyle bir yol izlenmelidir. Ancak kilim yada koltukları temizleyelim diye deformasyon yapacak, renklerinde solmalar yapacak temizlik ürünlerinden uzak durulması gereklidir.

Halı yıkamacıların tüm temizlik şirketlerinde olması gerektiği gibi yenilikleri yakından takip ederek son teknolojileri kullanmaları esas olmalıdır. Halı yıkama hizmetleri için hem kimyevi deterjanlar hemde yıkamayı gerçekleştiren otomatik makinalar en iyi hijyeni sağlamayı son derece kolaylaştırmıştır. Firmamızda bu mümkün mertebe bu olanakları kullanmaya gayret göstererek müşteri memnuniyetini en uç noktalara taşımayı hedeflemektedir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.