Halı Yıkamada Hijyen Neden Gereklidir

Halı Yıkamada Hijyen Neden GereklidirHalı yıkamada hijyen son derece mühim olmakla birlikte bunu sağlamak için belirli zamanlarda halılar kirlensin yada kirlenmesini beklemeden yıkatılması gereklidir. Halıların üzerinde herhangi bir kir olmadığı halde içerisine nüfuz etmiş bir çok bakteri ve mikrop olma ihtimali oldukça yüksektir. Bu parazitler üzerinde yürünmesi ile insanla temasa geçecek ve sağlığı tehdit edecek durumlar yaratabilecektir. Bunun önüne geçebilmek içinde mutlaka hijyen dahilinde bir yıkama her halı için büyük bir öneme sahiptir. temiz yıkama

Bunun bilincinde olmayan bir çok kullanıcı da halılarını ancak görünür şekilde leke yada kir olduğu zaman yıkatmaktadırlar. Bilinçli kişiler ise halıların kir tutmasını beklemeden senede bir kaç kez yıkatmayı tercih etmektedirler. Tabi sadece halının hijyene kavuşması için suya sokulup çıkartılması da yeterli bir yöntem değildir. Bunun için profesyonelliğini kanıtlamış anti bakteriyel halı yıkama fabrikalarının seçimi esastır.

hijyen

Halı temizlemeyi Etimesgut’ta uzman ellerce yapan Etimesgut halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Dikkatlice yıkanması gereken halılar gerekirse durum dahilinde bir kaç kez yeniden yıkanmalıdır. İlk yıkamada istenen sonuç elde edilemeyebilir. Bu gibi durumlarda ön yıkamada tercih edilebilir. Fabrikamız siz bilinçli müşterilerine imkan el verdiğince minumum senede 2 kez halılarınızı temizletmeyi önemle tavsiye ediyoruz. Şayet sık sık halıları yıkatmak mümkün değilse dezenfekte edecek temizlik ürünleriyle halıyı baştan sona silmekte hiç yoktan iyidir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.