Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Halı Yıkama Nasıl YapılırMüşterilerimizden gelen halı yıkama istekleriyle birlikte halı konusunda uzmanlaşmış elemanlarımız kapınıza kadar gelerek halılarınızı almaktadır. Adresinize gelen ekiplere her türlü halı ve battaniye gibi ürünlerin yanında koltuklarınızı da hijyene kavuşturma noktasında başvurabilirsiniz. Belirli periyotlarda yıkanarak temizliğe sahip olması istenen halılar fabrikamızda bazı aşamalar sonucu iyi bir yıkamayla sonuçlanır.

İlk olarak tesis içerisinde ki halıları cins ve yıkama şekillerine göre belirli bir ayrıma tabi tutarak yıkama işlemine hazırlığını yapmaktayız. Şayet müşteriden aldığımız halı el dokuma yada nepal halılardan ise bu tür halılar kendisine has bir yıkamayla yapısına herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde ayrıntılı bir vaziyette yıkanır. Şayet alınan halı shaggy cinsinden bir halıysa ona göre aralarda ki toz ve kirlerin çıkmasını kolaylaştıracak şekilde uygun bir yıkama seçilmelidir.

Tesise gelen farklı dokudaki halılar genel olarak öncelikle ıslatılarak kirlerin yumuşaması hedeflenir. İstenilen yumuşamaya gelen halılardan kirler daha çabuk çıkacağından bu işlem atlanılmadan yapılması önemlidir. Etimesgutluların halı yıkama merkezi olan fabrikamız ilk amaç olarak hijyeni ve memnun olan müşterilerin sayısını artırmayı istemektedir. Temiz olarak yıkanmış halıları hava koşulları içerisinde dışarıda açık ve havada yada kapalı ortamda kurutarak içerisinde halıya zarar verecek nem kalmamasına özen gösteriyoruz. Rulo halde aldığımız farklı boyutlarda ki halıları poşete sarılı ve parfümlenmiş olarak sizlere istenilen zamanlarda teslimatını yapıyoruz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.