Halı Yıkama Merkezimiz Hizmetinizde

Halı Yıkama Merkezimiz Hizmetinizde www.etimesguthaliyikamamerkezi.com web sitemiz, Etimesgut ve çevre semtlerinde halı yıkama ve koltuk temizliği alanlarında hizmet verme amacıyla kurulmuş olan firmalar arasında yer edinmiş bir kuruluştur. Halı yıkamacı şirketimiz yalnızca Ankara merkezde değil bir çok farklı bölgede de hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca esas işi halı yıkama olan firmamız, battaniye, yorgan ve kilim yıkama işlemlerinde de çalışmalar yapmaktadır.

Nesil halı yıkama olarak bizler ev ve ofislere çeşitli temizlik hizmetlerinde bulunarak başta; koltuk yıkama, halıfleks yıkama yerinde yada fabrikada olmak üzere, kanepe ve oturma grupları üzerinde de temizlik ve hijyen sağlamaktayız. Bizler yalnız halı yıkama değil aynı zamanda hijyeni ve sağlıklı bir ortamlar oluşturmak üzere çalışmalar yapmaktayız.

Halı temizliğinde marka olmuş firmalar arasında yer almak üzere çıktığımız bu yolda Nesil halı merkezi olarak her geçen gün mesafe kat etmekteyiz. Yıkamanın yanı sıra hijyeninde peşindeyseniz sizleride firmamızın memnun müşterileri arasında görmekten büyük bir sevinç duyarız. Halı yıkamacılar telefonu diye yaptığınız aramalardan kafanız karıştıysa, şirketimize halılarınızı yıkatarak doğru bir karar vermiş olacağınız düşüncesindeyiz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.