Halı Yıkama Bölgelerinden Süvari Mahallesi

Halı Yıkama Bölgelerinden Süvari MahallesiOtomatik halı yıkama makineleriyle hizmet verdiğimiz ve şirketimize son derece yakın olan süvari mahallesi hudutları içerisinde de faaliyet gösteren bizim halı yıkama firmamız bu bölgede hızla müşteri sayısına her geçen gün yenisini katmayı hedeflemektedir. Temizlik alanında uzmanlaşmış kadrosu ve ekipmanlarıyla çalışmalarını yürüten nesil halı yıkama Ankara süvari mahallesinde işlerini itina kalitesiyle devam ettirme yolunu izliyor.

Farklı ilçelerde gösterdiğimiz titiz çalışmalarımızı her daim Etimesgut’un bütün mahallelerine de aynı oranda taşımaktayız. Süvari mahallesine tabi asıl işimiz olan halı yıkamanın yanında, çoklu temizlik hizmetlerinde de yerimizi sağlamlaştırma çabası içerisindeyiz. Hizmetlerimizden bir kaçını sırası ile sayacak olursak başlangıç olarak yorgan ve battaniye yıkama ve perde temizliklerinden bahsedebiliriz.

Evlerinize sunduğumuz temizlik faaliyetlerinden koltuk yıkama, yerde özellikle büyük halı ve halıfleks temizlik işlemleri; yine yerinde yaptığımız sandalye, çekyat türü oturma ürünleri gibi farklı kollarda da bizleri arayabilirsiniz. Genel itibarıyla farklı alanlarda hizmet vermiş olduğumuz saydığımız tüm temizlik işlemlerinde nesil halı yıkama olarak firma garantisi vermekteyiz. Yaşayacağınız en ufak problemde çözüm için bizleri haberdar etmeniz yeterli olacağını unutmamanızı isteriz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.