Etimesgut Yaz Kış Halı Yıkama

yaz kış halı yıkama

Halılar sonbahar-kış sezonunda mı, yoksa yaz sezonunda mı daha ziyade yıkanma gereksinimi duyarlar? Ankara Etimesgut ucuz halı yıkama fabrikası olarak biz, kış mevsiminde halıların daha çok yıkanmaya gereksinimlerinin olduğunu biliyoruz. Bu durumun çeşitli nedenleri mevcuttur. Ayrıca bazı nedenlerle birlikte buna nazaran değişiklik te gösterebilir. Hijyenik halı yıkama fabrikamıza göre bazı nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz: Kış ayları halıların yıkanma gereksiniminin en ziyade artış gösterdiği aylardır. Çoğu bulaşıcı hastalığın artış gösterdiği kış sezonunda halı yıkama fazlaca ehemmiyet kazanmaktadır. Zira dışardan getirdiğimiz mikroplarla halılar hızla tanışırlar.

Halıların muhatap oldukları bu istenmeyen hususun ortadan kalkması amacıyla, Ankara halı ve koltuk yıkama firmamızda gereğinden fazla yoğun yıkama gereklidir. Ortak kullanma alanlarında, değerlendirilen her mevsim temizlik hizmetlerihalılarımızı kullanan şahıslar değişmesede, sağlık hususlarında değişikliklerin intikal etmesi kış sezonunda fazlaca olasıdır. Evde hemen hemen hepimiz yılda bir kere soğuk algınlığı yaşıyoruz. Bu durum halılarımızın da olumsuz etkilenmesini sağlıyor. Temiz olmayan halıların kullanılmasının iyileşme sürecini etkileyebileceği ise açıktır. Etimesgut yerinde halı yıkama fabrikası olarak imkan dahilinde oldukça bu konuya duyarlılık gösterilmesi gerektiğini biliyoruz. Etimesgut halı yıkama tavsiye firması olarak kış sezonunda halıların kullanma müddetlerinin arttığını biliyoruz. Herkes için geçerli olmamakla beraber genellemede artış gözlemlenmektedir.

Kış sezonunda ev ve ofislerde geçirilen sürelerle, yaz sezonunda otuma alanlarında geçirilen müddetler değişiktir genelde. Kışın soğuk ve yağışlı günlerini hanelerimizde geçiririz ekseriyetle. Yaz sezonunda ise çoğunlukla dışarıda geçiririz vaktimizi. Bu sayede kirlenme süresini kısaltır bu durum. Bu nedenleri arttırmak yada şahısa özelleştirmek imkan dahilindedir. Mühim olan halıların kirlendikçe yaz yada kış farkı yapılmadan yıkanmasını temin etmektir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.