Etimesgut Yatak Yıkama

Etimesgut Yatak YıkamaYatak her insan için hayatında büyük bir önem arz eden eşyaların başında gelmektedir. Yaşamımızın bir bölümünü üzerinde geçirdiğimiz yataklarımızın temizliği de oldukça mühim bir konudur. Etimesgut yatak yıkama temizlik elemanları olarak yataklarınızı yerinde yıkamaktayız. Yatak yıkama günümüzde pek yaygınlık göstermese de, bilinçli bir çok kullanıcı düzenli olarak yataklarını temizletmektedirler. Yataklar halılar gibi fabrikada değil yerinde yıkatılabilmektedir.

Önceden bizi arayarak alacağınız randevu sayesinde istenen gün ve saatte yıkama işlemi yapılacaktır. Temizleme esnasında yatağın durumuna göre önce tozunun alınması gerekebilir. Devamında deterjanlı su karışımıyla, yada şampuan kullanarak yatağın tüm yüzeyi derinlemesine yıkanıp silinmelidir. Bu şekilde var olan tüm lekeler ve kirler bir şekilde temizlenip iyice yumuşatılmalıdır. Şayet inatçı lekeler varsa bunlarda uygun bir fırça aparatı yardımıyla yatağın kumaşına zarar vermeyecek şekilde güzelce fırçalanmalıdır.

Yatağımızın her yeri tam olarak yıkandıktan sonra vakumlu makina kullanılarak hem kirler hem de içerisinde kalan sular iyice çekilmelidir. Vakum işlemi yeteri kadar yapılırsa kurumada çok daha kısa süreli olacaktır. Aksi halde kurutma süresi bir hayli fazla olacaktır. Ankara Etimesgut yorgan yıkama fiyatları için firma telefonumuzu arayarak size en uygun fiyatı en yakın zamanda alıp, hijyenik tertemiz bir yatağa kavuşabilirsiniz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.