Etimesgut Koltuk Yıkama

Etimesgut Koltuk YıkamaKoltuk yıkama alanında da profesyonel bir hizmet sunan Etimesgut halı yıkama fabrikamız, Etimesgut’ta koltuk temizliği üzerine uzun yıllar hizmet vermektedir. Nesil halı yıkama olarak koltukların ortalama en az bir kez temizlenmesini gerektiği görüşündeyiz. Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz oturma gruplarının hijyenin sağlanması son derece önemlidir.

Yıkama işinde dikkat edilmesi gereken hususların başında kirlerin ve mikropların koltuğun yüzeyinden temizlenmesi ve uygun sağlıklı koşulların sağlanmasıdır. Yıkanan koltuklarda kullanıcıların iç huzuru ile kullanmaları Etimesgut koltuk yıkama firması olarak son derece önem verdiğimiz bir konudur. Bu itibarla da koltuklarınızı kirlerinden arındırıp temiz bir duruma getiriyoruz. Bizler biliyoruz ki halı yıkama kadar koltuk yıkamada herkesçe üzerinde durulan konulardandır.

Şirketimiz Etimesgut’ta koltuk yıkama işlemlerini sulu ve vakumlu sistemlerle yapmaktadır. Uygulanan su ile koltuğun kumaşının tamamı ıslatılarak yıkanma tatbik edilir. Yıkamanın hemen ardından da koltuğun üzerindeki hem su hem de toz ve kirler vakumlu makine ile çekilerek aynı zamanda da durulaması da yapılır. Bu şekilde koltuğun süngeri de temizlenmiş ve kuruması da kolaylaşmış olacaktır.

Etimesgut Koltuk Yıkama Fiyatları

etimesgut koltuk yıkama fiyatları

Koltuk yıkama sezonunun başlamasıyla birlikte Ankara Etimesgut’ta koltuk yıkama fiyatları oldukça önem arz etmektedir. Yıllar içerisinde koltuk temizliğinde de deneyim kazanan firmamız, Ankara koltuk yıkama olarak bir çok semte servis vermektedir. Koltuk temizliğinde her ne kadar fiyat ilk sıralarda gözükse de esas itibarıyla düşük fiyattan çok kaliteli işçilik yani hijyen başta gelmelidir. Ucuz temizlik ürünleri kullanan bazı firmalar sadece sözde temizlik yapmaktadırlar.

Koltuk yıkama yüzeysel yapıldığında kısa bir süre sonra altta kalan kirler tekrar kumaşın yüzeyine çıkacaktır ki buda hiç istenen bir durum değildir. Etimesgut koltuk yıkama fiyatları araştırılırken müşteri memnuniyeti üzerine durulursa yerinde bir karar verilmiş olacaktır. Etimesgutta çalışmalarını yoğunlaştırmış olan koltuk yıkama firmaları arasında ufak tefek fiyat farklılıkları söz konusudur. Bu fiyat farklılıklarının önemli sebebi işçilik fiyatlarıdır. Kullanılan temizlik malzemeleri maliyetleri fazlaca etkilemediğinden fiyatlarda önemli bir değişikliğe neden olmamaktadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

1 Yorum | Tüm Yorumlar
selma
7 li berjer koltuk takımını kaç TL ye yıkıyorsunuz?
01 Nisan 2017
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.