Etimesgut Kanepe Yıkama

Etimesgut Kanepe YıkamaKoltuk yıkama ve halı temizliği gibi sektörlerin yanında Etimesgut`ta kanepe yıkama hizmetlerinde Nesil halı yıkama olarak faaliyet vermekteyiz. Firmamız kanepe yıkamalarını evlerinizde yada ofislerinizde kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Kullandığımız şampuan ve temizlik ürünleri ile hijyenik bir ortamın yanı sıra sağlığa herhangi bir sorun teşkil etmeyecek ürünleri tercih ediyoruz. Temizlik işleminde ilk olarak sulandırılmış şampuanı koltuğa iyice yedirerek gerek leke gerekse kir ve mikropların dezenfektesi için ovalıyoruz. Bu ıslatma ile beraber tabakalanmış kirler de yumuşayıp çıkacaktır.

Etimesgut kanepe yıkama fabrikası kanepe yada koltuklarınızı uygun şekilde hazırlanmış temizlik malzemeleriyle yıkar. Şayet gerekli görülürse zor çıkan lekeler için de fırça kullanılarak da istenilen temizlik sağlanmış olur. Yapılacak olan fırçalama işlemi ile birlikte katman yapmış olan kirlerden kurtulunmuş olacaktır. Fırçalama bittikten sonra kanepenin yıkanma işlemine başlanır.

Temizlik işinde Etimesgut`ta oldukça uzmanlaşmış kadromuz kanepelerinizi en iyi şekilde yıkamayı hedeflemektedir. Makineler ile temiz su kullanılarak yıkanan kanepe aynı şekilde durulaması yapılır. Kanepe yıkama için kullandığımız makinadan temiz su gelene dek bu işleme devam edilir. Yıkama ve temizlik işlemi tamamlanması ile birlikte kanepenin ev içerisinde daha kolay ve hızlı bir şekilde kurumasına olanak veren yüksek vakumlu makine ile kanepenin gözeneklerinde kalmış olan su olabildiğince çekilir. Çekim işiyle birlikte kanepe yıkamada tamamlanmıştır. Ortamın nem ve sıcaklık durumlarını da göz önüne alarak ortalama 3-24 saatte kanepe kuruyarak oturuma hazır vaziyete gelecektir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

1 Yorum | Tüm Yorumlar
aslı
Fiyatlar koltuk yıkamayla aynı mı bir de kumaşın üstünde ki her lekeyi çıkarabiliyor musunuz?
14 Temmuz 2017
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.