Etimesgut Halı Yıkamanın Hijyen Anlayışı

hijyen anlayışıHalıların yıkama sonrası kontrolünü ne şekilde yaparsınız? Daha gerçeği yıkattığınız halının doğrudan arzulanan derecede hijyenik olup olmadığını ne şekilde anlarsınız? Etimesgut halı yıkama firması olarak gördüğümüz kadarıyla genelde gelişigüzel araştırma yapılmaktadır. Eğer halının üstündeki gözlemlenen kirler çıkarılmış ise halının hijyenik olduğu kanaatine varılıyor. Ankara halı yıkama fabrikası olarak temizlenecek ürünlerin detaylıca hijyen işlemlerinin gelişigüzel yapılarak hijyen kontrolü yapılamayacağını gayet iyi biliyoruz. Çünkü Sincan halı yıkama fabrikamızda yapılan tüm hijyen muamelelerinin hepsi ağırlıksal temizlik niteliklerine sahiptir. Bu temizlik niteliklerimiz sadece halı üzerinde değil, altlarında da hakimdir.

Bilindiği üzere halılar ipliksi profillerinden referanslanan özellikleri vesilesiyle, lekeleri alt bölümlerine çekiyorlar. Zamanla lekeler tabakalaşıyor. Bu sebeple halının en lekeli bölümü alt bölümleridir. Eryaman halı yıkama fabrikası olarak bu duruma yakinen şahidiz. Ayrıklıksız bütün halı örneklerinde karşılaştığımız şu durumla savaş etmek maksadıyla çok özel bir makina kullanıyoruz. Elvankent halı yıkama firmamızda kullandığımız bu makina halının iplik altlarını bölerek fırçalama ve bu bölüme hususi ek yıkama yapıyor.

Çok seyrek halı yıkama yıkama firmasında olan bu  özel makina yardımıyla sizler için benzersiz temizlik niteliği sunuyoruz. Bu iddiamızı ispatlamak maksadıyla halıların alt bölümlerini dikkatle denetleme etmenizi özellikle öneriyoruz. Törekent halı yıkama firmamız basit sayılan halı yıkama firmaları gibi yad edilmemek maksadıyla her çeşit  gayreti gösteriyoruz. Bunun amacıylada, mübalağalı ve aldatıcı yöntemlerle alıcılarımızın gözünü boyamayı değil doğru bir hijyen niteliği vermeyi kıymetli görüyoruz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.