Etimesgut Halı Yıkamada Kurutma Makinaları

Etimesgut Halı Yıkamada Kurutma MakinalarıProfesyonel halı yıkamacı şirketimiz de kullanılan sıkma makinaları, içinde bulunduğumuz bu soğuk kış günlerinde fazlaca ehemmiyet kazanmış durumdadır. Halıların kurutulması ister yaz isterse kar sezonunda olsun, sıkma makinalarının sayesi ile yapılırlar. Santrifüj adı verilen sıkma makinalarının iki farklı türü vardır. Birinci tür santrafüj makinaları, sektördeki geçerliliğini sanki tamamıyla yitirmiş pozisyondadır. Etimesgut halı temizleme firmamızda, da bu tür santrafüj makinaları kullanılmamaktadır. Çünkü, bu tür santrafüj makinaları halıların katlanarak yerleştirildiği modellerdi.

Ankara halı yıkama fabrikası olarak çok kere dile getirdiğimiz gibi halıların katlanmaları elverişli değildir. İkinci türde olan ve şimdi uzman halı yıkama firmalarının kullandığı rulo tür halı sıkma makinalarıdır. Halı yıkama merkezlerinden birisi olan firmamızda da farklı büyüklüklerde bulunan bu makinalar halıların kurutulma işlemlerinde olmazsa olmaz bir öneme sahiptirler. Çamaşır makinalarının sıkma mekanizmalarına da aynı şekilde benzeyen bu makinalar halıları yaklaşık %70 kuru çıkarmaktadırlar.

Ankara Nesil halı yıkama fabrikamızda yazın olduğu gibi kışın da halıların kurutulmasını bu makinalarla sağlıyoruz. Gelişen teknoloji sayesinde, kirlenmiş halılarınızı yıkatmak için yazın yada baharın gelmesini beklemek durumunda değilsiniz artık.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.