Etimesgut Battaniye Yıkama

Etimesgut Battaniye YıkamaŞirketimiz Nesil Etimesgut halı yıkama aracılığıyla genel temizlik ve hijyen işlerini gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz bu işlerden bir tanesi olan battaniye yıkama işinde de üzerime düşen görevi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisindeyiz. Battaniyelerin tıpkı halılar gibi belirli zamanlarda yıkanma ihtiyacı mutlaka olacaktır. Şayet bu temizleme işini kendimiz yapamıyorsak, bunu iyi şekilde hijyenik bir biçimde yapabilecek olan firmalar aracılığıyla yerine getirebiliriz.

Etimesgut battaniye yıkama denilince akla gelen firmalardan bir tanesi olma yolunda ilerleyen Nesil Etimesgut halı yıkama fabrikası olarak, battaniye yıkamanın gerekliliklerini ön planda tutarak her mevsim ve özellikle kış aylarında fazlaca kullandığımız bu ürünler fazlaca kir ve çeşitli mikrobik ortamlara maruz kalabilmekte ve nedenle de temizliğe kavuşma ihtiyacı doğmaktadır.

Renk renk desen desen çeşitli ebatlar da ki battaniyelerin ev ortamında yıkanması büyük bir zorluk getirebilmektedir. Özellikle yıkanacak olan makinaların yetersiz büyüklükte olması nedeniyle battaniyelerin çamaşır makinalarında yıkanması olanaksız olabilmektedir. İşte sizleri bu külfetten kurtarmak üzere halı yıkamanın yanında battaniye ve yorgan yıkama işleriyle de meşgul olan firmamız olabildiğince temiz bir biçimde hizmet verme noktasında gayret göstermektedir. Kaliteli ve gereksinim duyulan yıkama ortamı doğrultusunda Etimesgut halı yıkama olarak tercihlerinizi bizimle buluşturursanız sizlerde memnun müşterilerimizden olacağınız kanısındayız.

Etimesgut Battaniye Yıkama Fiyatları

Etimesgut`ta battaniye yıkama fiyatları bir çok farklı firmaya göre değişim göstermekle birlikte, Etimesgut halı yıkama olarak evlerinizde kullandığınız farklı boyutlarda ki battaniyelerinizi sunmuş olduğu ücretsiz servis imkanı ile kapınızdan alarak yine evinize kadar getirmektedir. Firmamız aracılığıyla alınan battaniyeleriniz kirlerinden arındırılmak üzere çeşitli işlemlere tabi tutulur. Yeterli hijyeni sağlanmış olan battaniyeler tamamen kurutulmak suretiyle son işlem olarak paketlemeye girerler. Firmamızda yıkanan battaniyeler yorgandan farklı olarak ebatlarına göre fiyat farklılıkları uygulanmamaktadır. Tüm çeşitlerde ki battaniyeler aynı ücrette yıkanır. Tüm uyguladığımız temizlik hizmetlerinde olduğu gibi aynı şekilde yorgan ve battaniye yıkamada da hizmetlerimiz firmamızın garantisiyle sunulmaktadır.

Battaniyeler yıkanırken özellikle suyun sıcaklığına çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Ortalama 30-45 derecelerde olması gerektiği söylenen suyun sıcaklığında daha üst derecelere çıkmak bir takım sıkıntılara sebebiyet verebilecektir. Örneğin, tüylerinde deformasyon ve eski yumuşaklığın sağlanamaması gibi durumlarla karşılaşılabilir. Yumuşatıcı oranlarını da ayarlayamamakta yine battaniyemizin tüy kısımlarının sert olmasına sebebiyet verebilmektedir. Nesil halı yıkama olarak, battaniye yıkama yaparken bu hususları da göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.