Eryaman Halı Yıkama

Eryaman Halı YıkamaHijyen esasları dahilinde halı yıkama fabrikasında gerçekleştirdiğimiz ve halı temizleme noktalarımızdan bir tanesi olan Eryaman halı yıkama bölgesi çalışmalarımızı sürdürdüğümüz en önemli yerlerdendir. Tüm halı yıkamacı firmalarında yaptığı üzere halılar evden teslim alınıp, kapıya teslim olarak yapılmaktadır. Tabi esas olan alınan halının ücretsiz alınıp teslimatının yapılması değil, kir ve lekelerinden arındırılarak temiz bir vaziyette kullanıcıya vermektir.

Halı yıkama hızla büyüyen önemli iş kollarından birisi olma yolunda ilerlerken bölgemiz olan Eryaman halı yıkama içerisinde pek çok bu işle uğraşan firmalar göze çarpmaktadır. Bunların birisi olan Ankara Nesil halı yıkama titiz çalışmalar içerisinde devam ettirdiği halı ve koltuk yıkama işlemlerini, uygun fiyatlarla ücretlendirmektedir.

Etimesgut merkeze yakın bölgelerden olan Eryaman’da koltuk ve yatak yorgan yıkama işlemlerini de evlerinize gelen çalışanlarımız sayesinde, müşteri memnuniyeti içerisinde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Fabrikamız her türlü cins ve yöresel halılar olmak üzere yıkanmaya izin veren halı ve kilimleri hijyenik şartlarda yıkamaktadır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.