Bağlıca Halı Yıkama

Bağlıca Halı YıkamaAnkara Etimesgut Bağlıca halı yıkama firmamız geçen yılların getirdiği bilgi ve birikim, kaliteli temizlik ürünleri ve uzmanlaşmış ekibiyle bu bölgede de uygun fiyat anlayışı ile halı yıkama hizmetlerine devam ediyor. Müşterilerimizin önceden rulo halde hazırlamış oldukları halıları bizimle iletişim kurmalarıyla birlikte ister evinizden ister ofisinizden alıp, bir kaç gün içerisinde teknolojinin olanaklarını kullanarak büyük bir özenle yıkayıp temizliyoruz. Bilindiği gibi ev ortamında uzun ve büyük bir zorlukla temizlenmeye çalışılan halı yada kilimleriniz maalesef bazen istenilen ölçülerde hijyene kavuşturulamamaktadır. Aynı zamanda şayet bilinçsiz bir şekilde kullanılan kimyasal temizlik ürünleri sebebiyle de halılara zarar dahi verilebilmektedir.

Artık her işte olduğu gibi bu temizlik kategorisinde ki halı yıkama işlemi de bir o kadar profesyonellik ve tecrübe istemektedir. Bizler Bağlıca halı yıkama olarak Bağlıca mahallesinde otomatik makine ve deneyim açısından kendisini kanıtlamış yeterli donanıma sahip uzmanlarımız ile birlikte üst düzey derinlemesine bir halı temizliği yapmaktayız. Günümüz şartlarında yüksek performansa sahip otomatik halı yıkama bantları sayesinde, uygun sertlikteki dairesel fırçalar aracılığıyla olabildiğince iyi şekilde yıkayıp duruluyoruz.

Kullandığımız teknolojiden de faydalanarak yıkadığımız halılara herhangi bir zarar gelmemesine de büyük bir özen göstererek, diplere çökmüş kir ve lekelere de müdahale edebilmekteyiz. Nesil halı yıkama şirketleri olarak yıkanan halıları sıktıktan sonra iyi hava alacakları ve çabucak kuruyacakları yerlere çıkartarak bir an önce teslimat edilmek üzere hazırlıyoruz. Bizler kurutma işini oldukça önemli görmekteyiz ki, şayet halılar istenilen kuruluğa gelmemiş olursa halıların özellikle arka kısımlarında küf yada pis bir koku olabilmektedir. Ayrıca teslimatı yapılmış halılarda her ne kadar kuru olsa da uzun süreler poşette bırakılmaması gerekmektedir. Şayet sizlerde bizim gibi bir firmayla çalışmak istiyorsanız özellikle Bağlıca`da halı yıkama firması arıyorsanız biz Etimesgut halı yıkama olarak hizmetinizdeyiz.

Bağlıca Yorgan Yıkama

Bağlıca Yorgan Yıkama

Firmamız Etimesgut Bağlıca yorgan yıkama genel olarak değişik cinsteki halıların yanı sıra koltuk yıkama, stor perde temizleme ve battaniye yıkama hizmetleri de bulunmaktadır. Malum günümüz şartlarında türlü çeşitli yorganlar bulunmaktadır. Genel olarak yıkama şekilleri benzerlik gösterse de, yün, pamuk ve elyaf yorgan türlerinin değişik yıkama standartları vardır. Şirketimiz Bağlıca halı yıkama tüm bu yorgan çeşitlerini ve aynı zamanda makinalara sığmayacak büyüklükteki kanepe ve koltuk örtülerini de yıkayabilme kapasitesine sahip bir firmadır.

Nesil Etimesgut halı yıkama olarak Bağlıca’da yorgan yıkama faaliyetini mümkün olduğunca anti bakteriyel bir şekilde yıkamaya özen göstermektedir. Halı yıkamada gösterdiğimiz özveri ve garantili anlayışı battaniye ve yorgan temizliğinde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Fazla ayrıntıya girmeden anlatmak gerekirse öncelikle bize aramanızla birlikte halı ve yorganlarınızı ücretsiz gönderdiğimiz araçlarımızla aldırıyoruz. Sonrasında fabrikamız bünyesine dahil olan yorganlar yıkama koşullarına göre kategorize edilmek suretiyle belirli sınıflara ayrılmaktadır. Ardından da bolca temiz su ve uygun temizlik ürünleri ve şampuanlar kullanılarak yıkamaya geçilmektedir. Böylelikle toz ve kirlerden arındırılan yorganlar hijyenik bir alana dönüştürülmüş olurlar. Amacımız hem yıkanan ürünlerin temizlenmesi hem de yumuşak bir hal alması yönündedir.

Yıkanması tamamlanmış yorganlar tam olarak kurumalarını sağlamak üzere mümkün olduğunca açık havada yada kapalı temiz bir ortamda bekletilmelidir. İstenilen kuruluğa ulaştığı düşünülen yorganlar Bağlıca bölgesinde ki adreslere gitmek üzere yine ücretsiz servislerle yola çıkarlar. Belirttiğimiz koşullarda sizlerde yorganlarınızı Bağlıca yorgan yıkama şirketimize yıkanmayı düşünüyorsanız çalışanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.