Antibakteriyel Halı Yıkama Nedir ve Nasıl Yapılır?

Antibakteriyel Halı Yıkama Nedir ve Nasıl Yapılır?Öncelikle antibakteriyel halı yıkama hizmetinde halının yıkama esnasında yada bir süre sonra herhangi bir şekilde bozulma olmaması önemlidir. Oluşması mümkün deformasyonlara karşı alınacak tedbirlerin başında yıkama yapan makina fırçalarının uygun yumuşaklıkta olması ve şampuanın halıya uygun olması şarttır. Firmamızda antibakteriyel olmak üzere yani üzerinde mikrop dezenfektesi yapılarak yıkama gerçekleştirilmeye özel gösterilmektedir. Tabi bunu sağlamak için en büyük yardımcılarımız kullandığımız temizlik ürünleridir.

Ankara antibakteriyel yıkama yapılırken kullanılacak kimyasal tarzdaki temizleyici ve leke çıkarıcılara çok dikkat edilmesi gerekir. Çünkü halıların renklerinin yada iplik yapılarının yıpranmasını etkileyen en büyük sebeplerden bir tanesi kullanılan yanlış temizlik maddeleridir. Hangi halıya ne tür malzemelerin kullanılacağı belirli bir tecrübe ister. Örneğin en çok kullanılan dezenfekte ürünü olan çamaşır suyunun hangi oranda katılacağı bilinmezse halının renklerinin gitmesi ve yıpranıp hatta yırtılması doğal bir durum olacaktır.

Yani halıyı sadece temiz yıkama hijyenik antibakteriyel yıkamak yeterli olmayıp, halının sağlam kalması uzun ömürlü bir kullanıma hazır olması gerekir. Diğer bir noktada makina fırçalarının bazen lekeleri iyi çıkarsın diye çok sert seçilmesi de büyük bir yanlışlardan birisidir. Bazı halılar öyle narin yapıdadır ki şayet sert fırçalarla yıkandıkları takdirde halının parçalanıp dağılması söz konusu olacaktır. Tüm bu olumsuzlarla karşılaşmadan, tabi insani hataları da göz önüne alarak garantili ve antibakteriyel halı yıkama isteyenlerdenseniz Elvankent halı yıkama fabrikası olarak yanınızdayız.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol | Tüm Yorumlar
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.